Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Zabrze

3go Maja 122a, 41-800 Zabrze
http://www.hotelediament.pl/pl/park-hotel-diament-zabrze.html

Kontakt do obiektu

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 80 os.
nocleg 114 os.
Widok

Park Hotel Diament Zabrze ruszy w maju 2014 r.

Data aktualności: 07-03-2014

 • Park Hotel Diament Zabrze ruszy w maju 2014 r. - Park Hotel Diament Zabrze
  Otwarcie nowego hotelu konferencyjnego na Śląsku nastąpi w maju 2014 r., tuż przed Europejskim Kongresem Gospodarczym, który jak co roku odbędzie się w Katowicach.
   
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny będzie pierwszym obiektem tej klasy w Zabrzu. Obecnie w budynku trwają prace wykończeniowe.
   
  Nowe miejsce na konferencje na Śląsku
   
  Park Hotel Diament Zabrze odda do dyspozycji organizatorów spotkań osiem sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem oraz zapleczem cateringowym. Imprezy będą odbywały się w sali bankietowej, mieszczącej do 500 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu złożą się 74 pokoje dla gości oraz apartamenty. Część pokoi zostanie przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łącznie, wraz z przylegającym do niego hotelem sieci Diament, kompleks zaoferuje 129 pokoi w standardzie cztero- i trzygwiazdkowym. Funkcjonować będą w nim też trzy restauracje, a w jednej z nich pojawią się stoły do gotowania na oczach gości. W hotelu działać będzie również centrum fitness.