Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Spokojna 1, 08-470 Wilga
www.laswoda.pl

Kontakt do obiektu

Klaudia Babiej Specjalista ds. sprzedaży 723 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 40 os.
nocleg 56 os.
Widok

Hotel na konferencje pod Warszawą zyskał cztery gwiazdki

Data aktualności: 31-03-2014

 • Hotel na konferencje pod Warszawą zyskał cztery gwiazdki - Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

  W marcu 2014 roku trzygwiazdkowy Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda poddał się powtórnej kategoryzacji i zwiększył standard obiektu z trzech do czterech gwiazdek. W obiekcie można zorganizować konferencje dla 200 osób.

   

  Zaplecze noclegowe i rekreacyjne dla gości biznesowych 

   

  Obiekt znajduje się 55 km od Warszawy, w otoczeniu sosnowego lasu. Wokół hotelu znajduje się 17 hektarów ogrodzonego, zielonego terenu. Goście mają do dyspozycji 34 komfortowo wyposażone pokoje hotelowe (56 miejsc noclegowych). W pokojach dostępny jest bezprzewodowy Internet. Las Woda posiada basen, jacuzzi, saunę oraz gabinety kosmetyczne i masażu. Obiekt jest przygotowany również do organizacji aktywnego wypoczynku – oferuje siłownię, boisko do siatkówki plażowej i kort tenisowy. W weekendy prowadzony jest program animacyjny z instruktorami. Leśne tereny wokół hotelu są doskonałe na spacery i do nordic walkingu; goście mogą skorzystać z wypożyczalni kijów.


  Konferencje i szkolenia pod Warszawą

  Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym na które składają się 3 klimatyzowane sale konferencyjne, mieszczące od 40 do 70 osób w ustawieniu kinowym oraz Sala VIP z kominkiem na 20 osób. Sale wyposażone są w sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnej - ekran, flipchart, flamastry, rzutnik multimedialny oraz notesy konferencyjne.
   

Oferty specjalne

 • Letnia oferta konferencyjna

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania szkolenia w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda**** Tylko w lipcu i sierpniu: - sala konferencyjna za pół ceny, - 30% rabatu na nocleg ze śniadaniem, - 10% rabatu na gastronomię (bez przerw kawowych), - pokój dla trenera/ organizatora GRATIS, - zajęcia...
 • Zimowa promocja w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda