Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

Spokojna 1, 08-470 Wilga
www.laswoda.pl

Kontakt do obiektu

Klaudia Babiej Specjalista ds. sprzedaży 723 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 40 os.
nocleg 56 os.
Widok

Las Woda pod Warszawą zaoferuje 8 nowych sal konferencyjnych

Data aktualności: 24-07-2015

 • Las Woda pod Warszawą zaoferuje 8 nowych sal konferencyjnych - Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda

  W Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda pod Warszawą powstaje centrum konferencyjne. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami na konferencje i eventy, a po oddaniu nowych sal, łącznie będzie ich 11.


  Za miastem, wśród zieleni, przy trasie do Warszawy, znajduje się Las Woda - Park Rekreacyjno-Biznesowy, który oferuje miejsce na profesjonalną konferencję oraz udany wypoczynek. Obecnie trwa rozbudowa zaplecza eventowego tego obiektu. Do użytku zostanie oddanych 8 nowych, kompletnie wyposażonych w sprzęt audiowizualny, sal konferencyjnych.

  Sale będą nosiły nazwy, które miłośnicy tego miejsca zgłaszali w konkursie na najlepsze nazwy, a będą to: Bocian, Sójka, Drozd, Wróbelek, Kos, Perkoz, Derkacz, Kawka. O terminie oddania do użytku nowego centrum konferencyjnego w Las Woda będziemy informować na bieżąco.


  Do tej pory Las Woda oferował trzy sale, które razem stanowiły miejsce na eventy dla 200 osób oraz pokój VIP. Największa z sal – Orzeł – pomieści 100 osób na 90 mkw., pozostałe – Czapla i Żuraw – po 40 osób. Zaplecze noclegowe obiektu to 70 miejsc w 34 pokojach. Na terenie parku Las Woda znajdują się również kawiarnia Cafe Gwarek oraz Grill Bar. W hotelowej części można skorzystać z strefy spa z basenami, saunami i jacuzzi. Przy obiekcie znajduje się parking dla 100 aut oraz 17 ha terenu zielonego.


   

Oferty specjalne

 • Letnia oferta konferencyjna

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania szkolenia w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda**** Tylko w lipcu i sierpniu: - sala konferencyjna za pół ceny, - 30% rabatu na nocleg ze śniadaniem, - 10% rabatu na gastronomię (bez przerw kawowych), - pokój dla trenera/ organizatora GRATIS, - zajęcia...
 • Zimowa promocja w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda