Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Altus Hotel Prestige

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
http://altushotel.com.pl/

Kontakt do obiektu

Weronika Misztal Specjalista ds. konferencji Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 250 os.
nocleg 300 os.
Widok

Przerwy kawowe - nowa oferta

Data aktualności: 22-11-2012

 • Przerwy kawowe - nowa oferta - Altus Hotel Prestige

  W jednym z największych centrów konferencyjnych na Śląsku - Qubus Hotel Prestige Katowice - klienci wybierać mogą spośród specjalnie przygotowanych przerw kawowych.

   

   

   

   

   

   


  - To zupełnie nowa propozycja hotelu - mówi Ewa Słodczyk, Kierownik Działu Marketingu. - Jednocześnie to odpowiedź na oczekiwania klientów konferencyjnych, dla których oferta gastronomiczna obiektu jest niezwykle istotna - dodaje.


  Od początku sierpnia hotel proponuje aż siedem różnego typu przerw kawowych - w zależności od rodzaju spotkania lub potrzeb klientów. W przerwie "Sportowej" znajdują się m.in. różnego typu jogurty, płatki, warzywa, dietetyczne kanapki. Bufet "Słodki" składa się m.in. z tortu czekoladowego, ptysi z bitą śmietaną czy owoców. Z kolei przerwa "Paryska" to m.in. ciastka francuskie, croissanty, jabłka w cieście francuskim.


  - Łącznie to siedem zróżnicowanych ofert, których ceny rozpoczynają się od 20 PLN za osobę - wyjaśnia Ewa Słodczyk. - Zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane wynajmem sal mogli zaoferować swoim klientom naprawdę wyjątkowy poczęstunek. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że oferta gastronomiczna jest jednym z istotnych elementów oceny zakończonej konferencji lub szkolenia - dodaje.


  W ofercie konferencyjnej Qubus Hotel Prestige Katowice znajduje się siedem klimatyzowanych sal. Sam hotel zlokalizowany jest w biurowcu Altus - najwyższym i najbardziej prestiżowym budynku na Śląsku. Wizytówką hotelu są m.in. doskonałe śniadania, składające się z ponad 100 produktów.
   

   

  źródło: www.qubushotel.com