Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Altus Hotel Prestige

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
http://altushotel.com.pl/

Kontakt do obiektu

Weronika Misztal Specjalista ds. konferencji Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 120 os.
nocleg 300 os.
Widok

Hotele wyróżnione przez TripAdvisor

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotele wyróżnione przez TripAdvisor - Altus Hotel Prestige

  Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus w Krakowie i Katowicach.

   

   

   

   

   

   


  Zdaniem internautów, Qubus Hotel Prestige Katowice to jeden z najmodniejszych hoteli w kraju. W kategorii Top Top 25 Trendiest Hotels in Poland uplasował się na 13. miejscu.
  - To dla nas powód do ogromnej dumy i satysfakcji. To również nagroda za codzienną pracę, jaką cały zespół hotelu wkłada, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie - podkreśla znaczenie nagrody Katarzyna Malicka, dyrektor hotelu.


  Hotel zlokalizowany został w najwyższym na Śląsku biurowcu Altus. Na ostatnim, 27. piętrze wieżowca mieści się Sky Bar – obowiązkowy punkt na towarzyskiej mapie Katowic. To tutaj panoramę miasta podziwiali m.in. Phil Collins czy muzycy zespołu Green Day.


  Jednym z najmodniejszych polskich hoteli jest również Qubus Hotel Kraków. Dodatkowo obiekt znalazł się w najważniejszym zestawieniu 25 najlepszych hoteli w Polsce. Goście nieustannie cenią sobie zarówno doskonałe śniadania, jak i warunki wypoczynku. W hotelu korzystać można m.in. z przeszklonego basenu, sal fitness, klubu jazzowego. Atrakcyjna jest również lokalizacja – dzielnica Kazimierz cieszy się wśród turystów niesłabnącą popularnością.

   

  Portal TripAdvisor co miesiąc odwiedza 50 milionów unikalnych użytkowników z całego świata. Nagrody Travelers’ Choice zostały przyznane już dziesiąty rok z rzędu. Kompletną listę nagrodzonych obiektów można znaleźć na stronie: http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice.  źródło: www.qubushotel.com