Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Prestige Katowice

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/katowice/5/#main

Kontakt do obiektu

Iwona Ambrożyńska Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu (+48 ...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 164 os.
nocleg 300 os.
Widok

Katowice stracą sale konferencyjne. Qubus Prestige zostanie zamknięty

Data aktualności: 30-05-2016

  • Katowice stracą sale konferencyjne. Qubus Prestige zostanie zamknięty - Qubus Hotel Prestige Katowice

    W połowie grudnia br. zakończy działalność hotel Qubus Prestige w Katowicach. Tym samym miasto straci aż 150 pokoi dla ponad 300 osób oraz siedem sal konferencyjnych.

     

    Hotel Qubus Prestige w Katowicach otworzył się w 2004 roku. Powodem zamknięcia hotelu jest brak porozumienia między siecią a właścicielem budynku, w którym znajduje się hotel – obiekt zajmuje dziewięć najwyższych kondygnacji biurowca Atlus przy ul. Uniwersyteckiej 13. Qubus Prestige w Katowicach oferuje 150 pokoi dla ponad 300 gości w czterogwiazdkowym standardzie. Zaplecze konferencyjne obiektu to siedem sal, które pomieszczą od 40 do 100 osób. Jednak łączą się one w większe całości – trzy z nich tworzą przestrzeń dla 250 osób, dwie kolejne dla 150 i dwie ostatnie dla 90. W hotelu znajduje się również lobby bar, strefa fitness oraz sauna. Nieoficjalnie wiadomo, że część budynku Atlus, którą do 15 grudnia br. zajmuje hotel Qubus, nadal będzie świadczyła usługi hotelowe.