Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków

Straszewskiego 17, 31-101 Kraków
www.radissonblu.com/hotel-krakow

Kontakt do obiektu

Justyna Król 12/61...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 150 os.
bankiet 50 os.
nocleg 392 os.
Widok

Certyfikat doskonałości w rankingu TripAdvisor

Data aktualności: 22-11-2012

 • Certyfikat doskonałości w rankingu TripAdvisor - Radisson Blu Hotel Kraków

  Pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu w Krakowie został przez popularny portal TripAdvisor odznaczony Certificate for Excellence na rok 2011.

   

   

   

   

   

     Certificate for Excellence na rok 2011 dla Radisson Blu Hotel to w głównej mierze efekt zaufania jakim obdarzyli go jego – bardzo wymagający zaznaczmy – goście. To oni poprzez pozytywne komentarze i wysokie oceny udzielone krakowskiemu Radissonowi spowodowali, że hotel został tak dobrze sklasyfikowany.

  - Bardzo cieszymy się z faktu, że nasi gości oceniają nas tak dobrze. Są to najczęściej bardzo wymagające osoby, oczekaujące najwyższego standardu usług, dlatego Certificate for Excellence jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem, które mobilizuje nas do jeszcze lepszej pracy – mówi Nino D. Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu. Jak dodaje – W komentarzach o hotelu na TA często pojawiają się takie okręlenia jak: ‘Bardzo dobry hotel w centrum Krakowa’, ‘Świetna lokalizacja, komfort, duży i wygodny hotel z bardzo dobrą obsługą’, ‘Jeden z najlepszych hoteli w Krakowie’.

  Pieciogwiazdkowy hotel Radisson Blu znajduje sie w samym centrum Krakowa, przy Plantach pomiędzy Rynkiem Głównym, a zamkiem Królewskim na Wawelu.  Oferuje 196 pokoi w tym apartamenty, pokoje klasy business i standard, a także 8 sal konferencyjnych, dwie restauracje i bar.  źródło: www.radissonblu.com