Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Sobieski Hotel

pl. A. Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw

Kontakt do obiektu

Anna Antonowicz M&E Sales Manager +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 450 os.
bankiet 480 os.
nocleg 729 os.
Widok

Udogodnienia dla uczestników spotkań biznesowych w hotelach Radisson Blu i Park Inn

Data aktualności: 29-09-2014

 • Udogodnienia dla uczestników spotkań biznesowych w hotelach Radisson Blu i Park Inn - Radisson Blu Sobieski Hotel
  Hotele Radisson Blu i Park Inn by Radisson Blu wprowadziły rozwiązanie ułatwiające przetwarzanie danych podczas spotkań biznesowych – technologię Flip Smart.
   
  W hotelach obu sieci używane podczas spotkań klasyczne notesy zaczynają być zastępowane przez innowacyjne DigiCharts, w których każde kliknięcie jest zapisywane i zdigitalizowane z powierzchni flipchartu. Następnie w ciągu kilku sekund każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zapisane informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystko to dzięki jednemu przyciskowi - Plug and Play. Uczestnicy odbywających się w hotelach konferencji i hotelowi goście mogą też bezpłatnie korzystać z dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego.
   
  - Nasi klienci znajdą w naszym asortymencie najlepsze warunki techniczne dla interaktywnych i efektownych spotkań - mówi Willem Van Der Zee, Area Vice President w Europie Środkowej. - Wymagania co do zaawansowania technicznego wyposażenia sal konferencyjnych i przepływu informacji stale rosną, co udało się nam zaobserwować wśród naszych partnerów - dodaje.
   
  Hotele Radisson Blu w Polsce oferują organizatorom konferencji 50 sal konferencyjnych w 6 miastach: Gdańsku (zobacz obiekt), Krakowie (zobacz obiekt), Szczecinie (zobacz obiekt), Wrocławiu (zobacz obiekt) oraz dwóch w Warszawie - Radisson Blu Centrum Hotel (zobacz obiekt) i Radisson Blu Sobieski Hotel. Realizowany przez markę koncept Experience Meetings zapewnia organizację spotkań na najwyższym poziomie – z odpowiednio dobranym menu (Brain Food), komfortową przestrzenią dla kreatywnej pracy, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz programem troski o środowisko.

Oferty specjalne