Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radomskie Centrum Kongresowe

Krukowskiego, 26-600 Radom

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Trwają konsultacje w sprawie budowy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwają konsultacje w sprawie budowy - Radomskie Centrum Kongresowe

  Rozmowy między radomskim oddziałem Naczelnej Organizacji Technicznej, a inwestorem, którym jest firma Multibud, mają  potrwać do końca czerwca 2012 r. Ich efektem ma być umowa dotycząca budowy nowoczesnego centrum kongresowego z hotelem i biurowcem.

   

   

   

   

     Podczas rozmów omówiona zostanie koncepcja z 2010 r. autorstwa radomskiego architekta Tadeusza Derlatki. Zgodnie z nią Radomskie Centrum Kongresowe miałoby składać się z 15-piętrowego wieżowca o powierzchni 10 tys. mkw., hotelu z 160 pokojami dla gości oraz łącznika do obu budynków w postaci sal konferencyjnych. Kompleks miałby stanąć na terenie działki o powierzchni 7,2 tys. mkw., w miejscu, gdzie obecnie znajduje się Dom Technika. Całkowita wartość inwestycji to około 120 mln złotych.

  Jak informują przedstawiciele firmy Multibud, inwestor w oparciu o projekt sprzed dwóch lat sporządził już własną koncepcję budowy centrum i zostanie ona niebawem przedstawiona.

  źródło: www.not.radom.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: