Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radomskie Centrum Kongresowe

Krukowskiego, 26-600 Radom

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

Inwestycja ma realne szanse na realizację

Data aktualności: 22-11-2012

 • Inwestycja ma realne szanse na realizację - Radomskie Centrum Kongresowe

  Przedłużają się rozmowy w sprawie budowy w miejscu obecnej siedziby radomskiej Naczelnej Organizacji Technicznej nowoczesnego centrum konferencyjnego z biurowcem i hotelem. Jak informuje prezes radomskiego NOT-u umowa z firmą Multibud prawdopodobnie zostanie podpisana do końca października 2012 r.

   

   

   

   

   


  Negocjacje w sprawie umowy, którą musi jeszcze zatwierdzić rada krajowa NOT, trwają od czerwca 2012 r. Trwają też prace nad studium wykonalności i analizami ekonomicznymi. Wszystko wskazuje więc na to, że inwestycja doczeka się wreszcie realizacji.

  Potencjalnym partnerem w budowie obiektu miałby być dla NOT-u właśnie warszawski Multibud, który przedstawił już własny projekt. W skład Radomskiego Centrum Kongresowego przy ul. Struga miałyby wejść centrum konferencyjne na ok. 1000 miejsc, hotel z 160 pokojami dla gości oraz biurowiec o powierzchni ok. 10 tys. mkw. Trwają poszukiwania operatora hotelu - jak zapewniają przedstawiciele spółki, ma być to bardzo znana marka.

  źródło: www.konferencje.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: