Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radomskie Centrum Kongresowe

Krukowskiego, 26-600 Radom

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

To będzie najnowocześniejsze centrum konferencyjne w Radomiu

Data aktualności: 27-01-2014

 • To będzie najnowocześniejsze centrum konferencyjne w Radomiu - Radomskie Centrum Kongresowe
  Do końca marca 2014 roku radomski oddział Naczelnej Organizacji Technicznej i firma Multibud mają podpisać umowę o wspólnym przedsięwzięciu oraz umowę spółki celowej dotyczące budowy nowoczesnego centrum kongresowego.
   
  Jak przekonują pomysłodawcy inwestycji, Radom na chwilę obecną nie posiada obiektu, w którym mogłyby odbywać się konferencje i kongresy z udziałem większej ilości osób. Pierwsza umowa na budowę Radomskiego Centrum Kongresowego została juz podpisana. Obecnie trwa załatwianie kolejnych formalności związanych z rozpoczęciem inwestycji. Planowany termin oddania obiektu do użytku to styczeń 2016 roku.
   
  Centrum konferencyjne w miejscu NOT-u
   
  Centrum konferencyjne na 700 osób, powierzchnie biurowe ok. 8 tys. mkw. oraz hotel z 130 pokojami miałyby stanąć na miejscu obecnej siedziby radomskiego NOT-u przy ul. Krukowskiego. Wiadomo już, że budynek zostanie wyburzony, a na jego miejscu wybudowane zostaną dwa osobne obiekty. Całkowity koszt przedsięwzięcia szacowany jest na 90 mln złotych.

   

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: