Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Luxury Hotel

Stara 1, 41-946 Piekary Śląskie
www.RezydencjaHotel.pl

Kontakt do obiektu

Mateusz Jurowicz 500 1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 150 os.
nocleg 124 os.
Widok

Luksusowy butikowy hotel na Śląsku zaprasza do organizacji konferencji i eventów

Data aktualności: 13-11-2013

 • Luksusowy butikowy hotel na Śląsku zaprasza do organizacji konferencji i eventów - Rezydencja Luxury Hotel
  Rezydencja Luxury Hotel**** gwarantuje swoim gościom niezakłócone chwile twórczej pracy, relaks w komfortowych i eleganckich wnętrzach, perfekcyjną kuchnię oraz profesjonalną obsługę. Bogata oferta sprawia, że obiekt ten to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju szkoleń, bankietów, seminariów, konferencji oraz spotkań biznesowych.
   
  Sale konferencyjne i bankietowe
   
  Rezydencja Luxury Hotel**** udostępnia do dyspozycji organizatorów imprez kilka sal: Balową, Kryształową, Bankietową, Łempickiej oraz dwie Kameralne (VIP), które w zależności od potrzeb mogą być wykorzystywane zarówno na konferencje i szkolenia jak również bankiety i innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Sala Balowa o powierzchni 340 m2 uchodzi za jedną z najpiękniejszych sal konferencyjnych w południowej Polsce - to właśnie w niej odbywają się największe wydarzenia. Rozsuwane, drewniane drzwi łączące Salę Balową z Salą Bankietową i Salą Kryształową mogą tworzyć jedną przestrzeń dla maksymalnie 350 gości. 
   
  Sala Łempickiej (80 m2 powierzchni) to pomieszczenie, w którym znajdują się reprodukcje prac Tamary Łempickiej. Elegancki wystrój sali oraz odpowiednie oświetlenie zapewnia niepowtarzalny nastrój podczas spotkań biznesowych i rodzinnych.
  Sala Kryształowa (180 m2 powierzchni) z widokiem na piękny ogród to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy bankiety. Sala może pomieścić od 60 do 110 osób, można też wyjść z niej bezpośrednio na taras i do ogrodu. Ofertę Rezydencji Luxury Hotel**** uzupełniają dwie sale Kameralne (VIP), o powierzchni 25m2 każda, idealnie nadające się na organizację kameralnych spotkań biznesowych do 16 osób.
   
  Wszystkie wyżej wymienione sale konferencyjne są wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, na który składają się: projektor multimedialny, ekran, flipchart, stolik pod projektor, nagłośnienie i mównica. Na życzenie istnieje również możliwość wypożyczenia laptopów, odtwarzacza DVD, telewizora, wskaźnika laserowego oraz sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. W przerwach konferencji oferowane są usługi gastronomiczne, takie jak serwis kawowy, lunch serwowany oraz lunch w formie bufetu.
   
  Komfortowe zakwaterowanie
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 68 komfortowo urządzonych pokoi: Business Standard i Superior (oba występują również w opcji Garden View), Rezydencja Family Room, Pokoje Design, Junior Suite oraz 2 ekskluzywne apartamenty - Srebrny i Złoty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i cechują się starannie zaaranżowanymi wnętrzami, łączącymi stylowe meble i nowoczesne wyposażenie. Do dyspozycji gości pozostaje znajdująca się w podziemiach hotelu strefa relaksu z sauną fińską, jacuzzi, siłownią i grotą solną.
  Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** kierowana przez szefa kuchni Wiesława Ambrosa, prezesa Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej serwuje dania tradycyjnej, dworskiej kuchni polskiej i europejskiej.
   
  Program rozrywkowy i dodatkowe atrakcje
   
  Wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów konferencji Rezydencja Luxury Hotel**** zapewnia swym gościom bezpłatny transport z i na lotnisko. Wśród licznych atrakcji, znajdują się: gry teambuildingowe (pocztówka z wakacji, team mobile - budowa pojazdów), strzelnice, paintball, park linowy, gokarty, off road, stok narciarski. Dodatkowe atrakcje to m. in. degustacjd whisky i win, wieczory tematyczne - wieczór szkocki, impreza hiszpańska, gala oscarowa, kasyno Agent 007, pokazy iluzjonisty oraz występy kabaretu.

Oferty specjalne