Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

Trębki Nowe 90, 05-170 Zakroczym
http://www.mietowewzgorza.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 375 os.
bankiet 300 os.
nocleg 0 os.
Widok

Na Mazowszu powstanie amerykańska rezydencja na konferencje i bankiety

Data aktualności: 30-06-2016

  • Na Mazowszu powstanie amerykańska rezydencja na konferencje i bankiety - Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

    Miętowe Wzgórza to nowa inwestycja, która powstaje w centrum Mazowsza. Obiekt zaoferuje m.in. salę balową, która pomieści 300 osób. Otwarcie w drugim kwartale 2017 roku.

     

    W niewielkiej miejscowości Trębki Nowe koło Zakroczymia na Mazowszu (sam środek regionu) powstaje nowy obiekt na konferencje i wystawne bankiety. Amerykańska rezydencja Miętowe Wzgórza znajduje się w otoczeniu lasu Złotopolskiego i malowniczych łąk. Obiekt oprócz sali balowej, która pomieści 300 osób zaoferuje również zaplecze noclegowe. To, co będzie wyróżniało Miętowe Wzgórza to styl – tutaj klasyka spotka się ze stylem Hampton. Aranżacja sali balowej inspirowana jest bezpośrednim sąsiedztwem rezydencji, czyli bujną zielenią. To wysokie wnętrze z ozdobnymi żyrandolami będzie wychodziło na basen znajdujący się tuż obok. Miętowe Wzgórza zostaną zaprojektowane tak, by można tu było odpocząć – w planach jest zbudowanie licznych werand i stref chiloutu. Obiekt poprowadzi właściciel działającego w Zakroczymiu Dworu Złotopolska Dolina - Mansion House. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2017 roku.