Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Kontakt do obiektu

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 600 os.
bankiet 200 os.
nocleg 135 os.
Widok

Pod nowym szyldem jeszcze w 2012 roku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pod nowym szyldem jeszcze w 2012 roku - River Style Hotel & SPA
  Grupa hotelowa Orbis podpisała umowę franczyzy dotyczącą utworzenia pierwszego w Polsce hotelu marki ibis Styles. Znany dotychczas jako Hotel Wasko trzygwiazdkowy obiekt znajduje się w Redzie koło Gdyni.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informują przedstawiciele Orbisu, obiekt zachowa dotychczasowy profil hotelu biznesowo-turystycznego i dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.
   
  Ibis Styles Gdynia Reda odda do dyspozycji gości 110 nowocześnie urządzonych pokoi, 4 sale konferencyjne o powierzchni 1,1 tys mkw. restaurację i bar. W hotelu znajduje się również duża sala balowa o powierzchni 480 mkw., która może być łączona z barem i restauracją.
   
  źródło: www.ibis.com