Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Kontakt do obiektu

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 600 os.
bankiet 200 os.
nocleg 135 os.
Widok

Ibis Styles Gdynia Reda zyska kompleks SPA

Data aktualności: 31-12-2013

  • Ibis Styles Gdynia Reda zyska kompleks SPA - River Style Hotel & SPA
    Na początku grudnia 2013 r. w trójmiejskim hotelu udostępnione zostały strefa rekreacyjna i kort do squasha. Tymczasem już wkrótce w obiekcie pojawią się dodatkowe atrakcje dla gości i uczestników odbywających się w nim konferencji.
     
    W ibis Styles Gdynia Reda oprócz czterech torów bowlingowych i nowoczesnego kortu do gry w squasha do dyspozycji gości są także stoły bilardowe, piłkarzyki i „cymbergaj”. - Po zakończonej niedawno inwestycji mamy wiatr w żaglach i nie zamierzamy zejść z obranego kursu  rozwoju. – deklaruje Piotr Stefański, dyrektor Hotelu ibis Styles Gdynia Reda. - Już teraz pracujemy nad kolejną realizacją, jaką będzie kompleks spa z basenem pływackim, przeciwprądem oraz zespołem saun i częścią wypoczynkowo–relaksacyjną. Chcemy, aby nasi goście mogli korzystać z tych atrakcji już w sezonie letnim 2014 roku - dodaje.