Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
http://www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Kontakt do obiektu

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 058 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 650 os.
bankiet 360 os.
nocleg 378 os.
Widok

Sopocki hotel wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sopocki hotel wprowadza zabiegi kosmetyki profesjonalnej - Sheraton Sopot Hotel

  Nowe propozycje hotelowego spa obejmują m.in. lifting falą radiową, specjalistyczne peelingi oraz fotoodmładzanie.

   

   

   

   

   

   

   


  Oferowane przez Sheraton Sopot Spa zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej charakteryzują się terapiami łączonymi, pomocnymi w usuwaniu defektów oraz niedoskonałości skóry. Pieczę merytoryczną nad zabiegami z zakresu kosmetyki profesjonalnej objęła dr Dagmara Padło - ceniony ekspert z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz wizażu. Każdy gość spa zostaje poddany szczegółowej analizie skóry, po której dr Padło wspólnie ze specjalistami spa opracowuje indywidualny program pielęgnacyjny.

  W Sheraton Sopot Spa mieści się 10 gabinetów zabiegowych, Strefa Mokra, siłownia oraz klub Sheraton Fitness. Obiekt jest częścią pięciogwiazdkowego Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, który oddaje do dyspozycji gości 189 pokoi i apartamentów. Centrum konferencyjne hotelu nadaje się do organizacji zarówno profesjonalnych spotkań, jak i dużych eventów - składa się z 10 sal o łącznej powierzchni powyżej 4 tys. mkw. Każde z pomieszczeń jest oświetlone światłem dziennym i sztucznym oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, salę balową o powierzchni 360 mkw. można dopasować do indywidualnych potrzeb organizatorów wydarzenia. Ponadto w centrum konferencyjnym znajduje się aula multimedialna o powierzchni 560 mkw., która jest w stanie pomieścić ok. 650 osób.

   


  źródło: www.sheraton.pl

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna