Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
http://www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Kontakt do obiektu

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 058 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 650 os.
bankiet 360 os.
nocleg 378 os.
Widok

Sopocki hotel zaprasza na bezpłatne zajęcia ruchowe na plaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sopocki hotel zaprasza na bezpłatne zajęcia ruchowe na plaży - Sheraton Sopot Hotel

  Klub Fitness w Sheraton Sopot Spa zaprasza do przyłączenia się do sportowej aktywności już od 9 maja 2012 r.

   

   

   

   

   

   

   


  Zakrojona na 18 tygodni akcja aktywnego wypoczynku zaplanowana przez Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa skierowana jest dla każdego chętnego, kto chce poprawić swoją kondycję fizyczną i spędzić miło czas. Zajęcia pod okiem instruktorów będą odbywały się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki (zbiórka o godz. 7.30). Każdy dzień ćwiczeń dedykowany będzie innej formie ruchowej, a intensywność zajęć będzie rosła z czasem. Poniedziałki to kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej - ciężarki, bosu, maty oraz drabinki. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie, ujędrnienie ciała oraz poprawienie siły i wytrzymałości organizmu. Środa będzie przeznaczona na ćwiczenia relaksacyjne na plaży lub na tarasach. Piątek to dzień polecany fanom biegania - trenerzy pomogą uczestnikom zajęć budować kondycję na bulwarze nadmorskim w Sopocie.

  - Podobne zajęcia prowadziliśmy z zeszłym roku. Goście którzy na zajęciach zjawiali się systematycznie byli pod dużym wrażeniem rezultatów, które udało się im osiągnąć. Niektórzy stawiali na utratę wagi, inni na ogólną poprawę kondycji i podniesienie wydolności tlenowej. Większości udało się zrealizować postawione na początku sezonu cele - mówi Agata Zwierzycka, Manager Spa Hotelu Sheraton.

  Dodatkowe informacje na temat zajęć można uzyskać na stronie internetowej hotelu oraz pod adresem mailowym spa.sopot@sheraton.com

  źródło: www.sheraton.pl

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna