Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel

Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot
http://www.sheraton.pl/sopot/pl/meetings

Kontakt do obiektu

Magdalena Rdzanek Director od Sales and Marketing 58 76...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 650 os.
bankiet 360 os.
nocleg 378 os.
Widok

Magdalena Rdzanek dyrektorem sprzedaży i marketingu sopockiego Sheratona

Data aktualności: 25-07-2013

 • Magdalena Rdzanek dyrektorem sprzedaży i marketingu sopockiego Sheratona - Sheraton Sopot Hotel
  Nowa osoba objęła stanowisko szefa sprzedaży i marketingu Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. Do obowiązków Magdaleny Rdzanek będzie należała realizacja strategii sprzedażowej hotelu, który posiada największe w Trójmieście centrum konferencyjne oraz koordynacja działań marketingowych.
   
   
   
   
   
   
   
  Magdalena Rdzanek posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Z siecią Starwood związana była przez pierwszych 10 lat swojej kariery w tej branży. W 2000 roku rozpoczęła pracę w Hotelu Sheraton w Warszawie w dziale sprzedaży, gdzie odpowiedzialna była za catering zewnętrzny, a od 2005 roku dołączyła do zespołu Hotelu Westin w Warszawie zajmując stanowisko kierownika sprzedaży grup i konferencji. Kolejne doświadczenia zdobywała w podwarszawskich hotelach, gdzie odpowiedzialna była za całość działań sprzedażowych i marketingowych.
   
  Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie. W wolnym czasie trenuje karate, gra w squash’a oraz jeździ na nartach. Fascynuje ją kultura Nepalu i Królestwa Bhutanu.
   
  Sheraton Sopot Hotel należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce posiada hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie i Poznaniu oraz The Westin Warsaw i Hotel Bristol w Warszawie.
   

Oferty specjalne

 • Oferta specjalna