Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
http://www.sheraton.pl/pl/meetings

Kontakt do obiektu

Monika Murawska Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 350 os.
nocleg 700 os.
Widok

Wyremontują sale bankietowe w warszawskim hotelu

Data aktualności: 24-06-2013

 • Wyremontują sale bankietowe w warszawskim hotelu - Sheraton Warsaw Hotel
  Sieć hotelarska Starwood, do której należą m.in. hotele marki Sheraton planuje kolejne inwestycje w swoich obiektach. Już wkrótce rozpocznie się modernizacja powierzchni bankietowej w hotelu Sheraton Warsaw.
   
   
   
   
   
   
   
  Remont w warszawskim hotelu Sheraton zaplanowany jest na lato 2013 r.. Prace prowadzone będą na parterze i pierwszym piętrze budynku, obejmą powierzchnię sal bankietowych, w sumie ponad dwa tysiące mkw..
   
  Pięciogwiazdkowy Sheraton Warsaw to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Warszawie. Dysponuje blisko 1,2 tys. powierzchni konferencyjnej. W pomieszczeniach można z powodzeniem organizować konferencje, spotkania biznesowe, warsztaty i szkolenia w dowolnej konfiguracji. Hotel zapewnia sprzęt multimedialny oraz pełną obsługę cateringową organizowanych w nim wydarzeń. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje również winda towarowa, za pomocą do sal transportować można ciężki sprzęt oraz samochody. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 350 pokoi, w tym 24 apartamenty oraz 60 pokoi znajdujących się w części Club o podwyższonym standardzie. W obiekcie znajdują się także specjalne pokoje biznesowe.