Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sint Ji Lounge Bar & Rooms

Plac Sowińskiego 4, 78-400 Szczecinek
http://www.sintji.com/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 10 os.
Widok

Hotel na spotkania biznesowe w Szczecinku wystawiony na sprzedaż

Data aktualności: 09-02-2015

 • Hotel na spotkania biznesowe w Szczecinku wystawiony na sprzedaż - Sint Ji Lounge Bar & Rooms

  Znajdujący się w centrum Szczecinka hotel Sint Ji Lounge Bar & Rooms czeka na nowego właściciela – w pełni odrestaurowana kamienica, w której oprócz obiektu znajduje się restauracja i butik, została niedawno wystawiona na sprzedaż.

   

  Zaplecze noclegowe stylowego hotelu składa się z czterech nowocześnie zaprojektowanych pokoi oraz jednego luksusowego apartamentu typu suite. Wszystkie są w pełni umeblowane i wyposażone w klimatyzację, łazienkę oraz telewizję z DVD. Znajdujący się w jednym z większych miast regionu dwupiętrowy budynek został poddany całkowitej renowacji w latach 2008-2009. Dodatkowym atutem obiektu jest jego lokalizacja  – położony jest bowiem nie tylko w ścisłym centrum miasta, ale i nad brzegiem malowniczego jeziora.    

   

  Hotel dysponuje również przystosowaną do organizacji spotkań biznesowych salą konferencyjną, a także lounge barem i tarasem widokowym z jacuzzi. Cena zajmującej 718 mkw. nieruchomości wynosi ponad 4,6 miliona złotych.