Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria

Królewska 11, 00-065 Warszawa
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3378-sofitel-warsaw-victoria/index.shtml

Kontakt do obiektu

Magdalena Chojnacka Marketing Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 650 os.
bankiet 600 os.
nocleg 526 os.
Widok

Warszawski hotel konferencyjny z nagrodą Quality Selection 2013

Data aktualności: 26-07-2013

 • Warszawski hotel konferencyjny z nagrodą Quality Selection 2013 - Sofitel Warsaw Victoria
  Hotel Sofitel Warsaw Victoria zdobył nagrodę Quality Selection 2013 portalu HolidayCheck.com. Wyróżnienie jest bardzo ważne, ponieważ o tym, które obiekty dostaną nagrodę, decydują sami użytkownicy pozostawiając swoje opinie na portalu. 
   
   
   
   
   
   
   
  HolidayCheck.com jest niezależnym europejskim liderem na rynku opinii z internetowym biurem podróży. Międzynarodowa platforma dostępna jest w 10 językach i odwiedza ją około 23 milionów turystów miesięcznie. Na portalu użytkownicy mają dostęp do ponad 8 milionów opinii na temat konkretnych miejsc, zdjęć, wideo i wiadomości z podróży dostępnych na forum, a także rankingów.  W Quality Selection 2013 został wyróżniony nie tylko Sofitel Warsaw Victoria, ale także inne hotele należące do grupy Accor: . Sofitel Warsaw Victoria, Mercure Warszawa Grand, Novotel Warszawa Centrum, Sofitel Wrocław Old Town, Novotel Kraków Centrum, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Ibis Warszawa Centrum, Novotel Gdańsk Centrum oraz Novotel Szczecin.
   
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: