Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sound Garden Hotel

Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Kontakt do obiektu

Iwona Kubisz Head of Sales 48 66...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 340 os.
bankiet 160 os.
nocleg 410 os.
Widok
 • https://www.youtube.com/watch?v=v3jap9FP8jE

Paulina Wrona specjalistą ds. sprzedaży korporacyjnej i MICE

Data aktualności: 23-05-2013

 • Paulina Wrona specjalistą ds. sprzedaży korporacyjnej i MICE - Sound Garden Hotel
  Z początkiem maja 2013 r. do zespołu nowopowstającego w Warszawie hotelu konferencyjnego Paulina Wrona. Do jej obowiązków należą m.in. sprzedaż usług konferencyjnych i korporacyjnych oferowanych przez Sound Garden Conference Center.
   
   
   
   
   
   
   
  Ponadto Wrona zajmie się aktywną współpracą z organizatorami spotkań integracyjnych, konferencji, eventów, pokazów czy koncertów, prowadzeniem spotkań. Będzie też doradzała klientom hotelu, prezentowała jego ofertę, a także będzie odpowiedzialna zanegocjacje i sprzedaż.
   
  Z branżą eventową Paulina Wrona jest związana od kilku lat. W Fundacji Instytut Studiów Wschodnich do jej zadań należała m.in. pomoc w organizowaniu Forum Ekonomicznego w Krynicy Górskiej pod kątem logistyki transportu gości – polityków i przedsiębiorców międzynarodowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako manager ds. sprzedaży w podwarszawskim obiekcie hotelowo-konferencyjnym Rancho Pod Bocianem, gdzie m.in. odpowiadała za przygotowywanie i prezentowanie ofert sprzedaży imprez, negocjacje, ustalanie wszelkich szczegółów logistycznych i organizacyjnych oraz realizację imprezy. Jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Na Rzecz Demokracji pełniła funkcję specjalisty ds. organizacji szkoleń, gdzie do jej zadań należała kompleksowa realizacja szkoleń i konferencji. W ramach praktyk studenckich związana była m.in. z Hotelem Witkowski Okęcie, Hrabski w Falentach oraz działem marketingu TUI Centrum Podróży.
   
  Paulina Wrona jest absolwentką turystyki i rekreacji w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła także wiele kursów związanych ze sprzedażą, zarządzaniem i rozwojem m.in. organizowanych przez Akademię PARP. Jak przyznaje, dział sprzedaży to najlepsze miejsce dla niej jako osoby kreatywnej, potrzebującej dynamicznego środowiska pracy, dającego możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i nieustannych wyzwań. – Wysoko cenię sobie wartość kontaktów międzyludzkich i ich wpływ na globalny obraz firmy. Priorytetami są: kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu, profesjonalna sprzedaż usług oferowanych przez Sound Garden Conference Center, najwyższa dbałość o pozyskanie klientów oraz budowanie i utrzymanie poprawnych, długotrwałych relacji biznesowych – mówi Paulina Wrona.

Oferty specjalne