Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

stadion PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Kontakt do obiektu

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 58000 os.
bankiet 1000 os.
nocleg 0 os.
Widok

Wkrótce oficjalne otwarcie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce oficjalne otwarcie - stadion PGE Narodowy

  Stadion Narodowy powstał w miejscu byłego Stadionu Dziesięciolecia. Oficjalne otwarcie nowego obiektu odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie stycznia.

   

   

   

   

     Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie zajęła dwa i pół roku i zakończyła się 16 grudnia. W tym dniu na Stadionie odbyło się przekazanie pozwolenia na użytkowanie obiektu. W uroczystości uczestniczyła m.in. Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha.

  Na Stadionie odbył się już także pierwszy event – 25-lecie BRE banku. W imprezie udział wzięło blisko 2000 tysiące osób.

  Stadion Narodowy jest obiektem wielofunkcyjnym. Na stadionie możliwa jest m.in. organizacja kongresów, konferencji firmowych, spotkań, czy np prezentacji nowych produktów

  Stadion Narodowy w Warszawie jest jednym ze stadionów piłkarskich powstających na turniej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2011.   Dla klientów biznesowych stworzona została limitowana oferta ekskluzywnego pakietu najmu Loży VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie na okres 2012 – 2013, wzbogaconą o świadczenia specjalne.

  Nowy Stadion posiada 55 tysięcy miejsc dla widzów imprez sportowych, widowisk artystycznych, koncertów i festiwali. Na Stadionie znajdować się będzie łącznie 65 Lóż VIP. Większość z nich posiada 12 komfortowych miejsc usytuowanych bezpośrednio na trybunie z doskonałym widokiem na m realizowane wydarzenie.

  Powierzchnia użytkowa stadionu wynosi ponad 200 000 mkw. Stadion Narodowy w Warszawie znajduje się w ścisłej czołówce największych obiektów konferencyjnych w Polsce.
   


  źródło: http://ekstraklasa.net
               http://www.stadionnarodowy.org.pl

Oferty specjalne