Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stay Inn Gdańsk

Piwna 28/31, 80-831 Gdańsk
www.stayinngdansk.com

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 60 os.
bankiet 48 os.
nocleg 50 os.
Widok

Hostel na Starym Mieście w Gdańsku zyska sale konferencyjne

Data aktualności: 23-12-2013

 • Hostel na Starym Mieście w Gdańsku zyska sale konferencyjne - Stay Inn Gdańsk
  Znajdujący się na gdańskiej Starówce hostel Stay Inn będzie miał dwie sale konferencyjne. Pomieszczenia, mogące pomieścić 10 i 50 uczestników spotkań zostaną oddane do użytku w styczniu 2014 roku.
   
  W mniejszej z sal będą mogły odbywać się kameralne spotkania i szkolenia z udziałem 10 nosób, a w większej - konferencje i warsztaty nawet na 50 osób.
   
  Najlepszy hostel w Polsce
   
  Hostel Stay Inn w Gdańsku oddaje do dyspozycji gości 50 miejsc noclegowych w 11 pokojach prywatnych typu premium oraz 4 pokojach typu dorm o podwyższonym standardzie. Hostel jest obiektem przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych - dotyczy to zarówno miejsc ogólnodostępnych, jak również specjalnie przygotowanego pokoju. W ostatnim czasie hostel zwyciężył w konkursie Profit Hotel Awards w dwóch kategoriach - jako najlepszy hostel w Polsce i najlepszy nowy obiekt hotelarski w Polsce.