Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

The Westin Warsaw

Al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
http://www.westin.pl/pl/meetings

Kontakt do obiektu

Tomasz Murawski Dyrektor Działu Sprzedaży Grup i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 372 os.
nocleg 722 os.
Widok

Stefan Friedl nowym dyrektorem hotelu Westin Warsaw

Data aktualności: 11-03-2014

 • Stefan Friedl nowym dyrektorem hotelu Westin Warsaw - The Westin Warsaw
  Stefan Friedl objął funkcję dyrektora hotelu Westin Warsaw. Do jego obowiązków będzie należała koordynacja wszystkich działów operacyjnych hotelu. 
   
  Friedl posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w branży hotelarskiej na całym świecie. Studiował w Niemczech na kierunku zarządzanie hotelem, jest również absolwentem licznych szkoleń i kursów z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania. Płynnie mówi po niemiecku, angielsku i hiszpańsku.Do Warszawy przyjechał z Madrytu, gdzie przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu słynnego hotelu The Westin Palace. Wcześniej pracował m.in. jako zastępca dyrektora generalnego w hotelu St. Regis Bali Resort, dyrektor sprzedaży i marketingu w Dubaju, Frankfurcie, Nowym Jorku, Bazylei i Monachium.
   
  W swojej nowej roli Stefan Friedl będzie odpowiedzialny pracę działów operacyjnych hotelu Westin Warsaw, m. in.: gastronomii, recepcji, służby pięter, technicznego i innych. - Uwielbiam branżę hotelarską, tu każdy dzień jest inny - przyznaje nowy dyrektor warszawskiego hotelu. - Kontakty z gośćmi z całego świata, praca zespołowa to elementy, które powodują, że od wielu lat świetnie się w hotelarstwie realizuję i poszerzam horyzonty - dodaje.