Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Kontakt do obiektu

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 190 os.
bankiet 250 os.
nocleg 117 os.
Widok

Hotel Tristan zostanie otwarty wiosną 2014 roku

Data aktualności: 02-01-2014

 • Hotel Tristan zostanie otwarty wiosną 2014 roku - Tristan Hotel & SPA
  Już wiosną 2014 r. na Mierzei Wiślanej zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. Tristan Hotel & SPA, bo taką nazwę nosi obiekt znajdujący się w Kątach Rybackich, będzie posiadał centrum konferencyjne mogące pomieścić do 300 osób.
   
  W obiekcie znajdzie się kilka sal konferencyjnych, które łącznie będą w stanie pomieścić do 300 uczestników wydarzeń. Szczegółowe informacje na temat pomieszczeń oraz ich wyposażenia zostaną podane wkrótce. Wiadomo jednak, że uczestnicy spotkań w hotelu będą mieli do dyspozycji parking na 75 samochodów.
   
  Wypoczynek i konnferencje na Mierzei Wiślanej
   
  Na zaplecze noclegowe Tristan Hotel & SPA złoży się 57 pokojach i apartamentach. Część pokoi zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, w budynku pojawi się równiez winda. Ponadto goście hotelu i uczestnicy odbywającym się w nim konferencji będą mogli korzystać ze strefy spa & wellness, w której pojawią się: basen wewnętrzny i zewnętrzny, sauny, grota solna, centrum spa z gabinetami kosmetycznymi, odnowy biologicznej i masażu oraz siłownia i sala fitness. W obiekcie działać będą również restauracja, kawiarnia oraz klub nocny. Dodatkowymi atrakcjami będą kręgielnia, stoły do gry w bilard oraz kort tenisowy. Pomyślano też o najmłodszych - rodzice będą mogli oddać swe pociechy w ręce opiekunki w bajkowym klubiku dla dzieci.