Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Hoff Wellness & Spa

Słoneczna 3, 72-344 Trzęsacz

Kontakt do obiektu

Ewelina Łowczynowska 51209...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 40 os.
nocleg 51 os.
Widok

Złoty Standard dla obiektu na konferencje nad Bałtykiem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Złoty Standard dla obiektu na konferencje nad Bałtykiem - Villa Hoff Wellness & Spa

  W lipcu 2012 r. zakończył się kolejny etap weryfikacji obiektów hotelowych w programie Złoty Standard. Jednym z podmiotów, które uzyskały certyfikat potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług, jest Villa Hoff w Trzęsaczu.

   

   

   

   

   

   


  Obiekt uzyskał certyfikat w kategorii "Obsługa gościa hotelowego". Podczas wizyty audytowej audytor wraz z konsultantem badali efektywność obiektu hotelowego w takich obszarach, jak obsługa klienta (standardy obsługi recepcyjnej i parkingowej, obsługa w punkcie gastronomicznym, czynności w zakresie pielęgnacji obiektu, procedura informowania klienta, procedura zakwaterowania i wykwaterowania), działania marketingowe (oznakowanie obiektu, stosowane środki informacji i promocji, współpraca z systemami rezerwacji hotelowej, organizacja w zakresie pozyskiwania klientów kluczowych),  polityka cenowa i promocje cenowe oraz budowanie potencjału organizacji poprzez rekrutację i doskonalenie kadr, a także systemy motywacyjne.

  Jak zapewnia Anna Piotrowska z działu marketingu Villa Hoff Wellness & Spa, nastawienie na wysoką jakość świadczonych usług jest priorytetem dla całego zespołu od początku istnienia obiektu. Villa Hoff oferuje 52 miejsca noclegowe w klimatyzowanych pokojach i apartamentach. Hotelowa restauracja specjalizuje się w potrawach polskich i międzynarodowych, jak również dań morskich. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również lobby bar z salą bilardową. W kompleksie Club Spa Villa Hoff można korzystać z krytego basenu z podgrzewaną wodą i biczami wodnymi, jacuzzi, sauny suchej i rzymskiej oraz gabinetów: kosmetycznego, odnowy biologicznej i masażu. Villa Hoff posiada również garaż podziemny i monitorowany parking przed budynkiem.

  Do dyspozycji organizatorów konferencji Villa Hoff Wellness & Spa oddaje salę, w której mogą być organizowane kursy, szkolenia i konferencje do 50 osób. Pomieszczenie posiada bezprzewodowy dostęp do internetu i jest wyposażone w rzutnik pisma, projektor, ekran oraz flipchart. Sala - podobnie jak większość hotelowych pomieszczeń - jest w pełni klimatyzowana. Podczas przerw w spotkaniach na życzenie uczestników wydarzenia mają miejsce przerwy kawowe. Istnieje również możliwość zorganizowania posiłków w hotelowej restauracji.

   

  źródło: www.villahoff.pl