Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Orłowo

Orłowo 54, 88-100 Orłowo
www.villaorlowo.com

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 80 os.
bankiet 120 os.
nocleg 0 os.
Widok

Fundacja Orion stworzy centrum konferencyjno-szkoleniowe w pałacu pod Inowrocławiem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Fundacja Orion stworzy centrum konferencyjno-szkoleniowe w pałacu pod Inowrocławiem - Villa Orłowo

  W województwie kujawsko-pomorskim powstaje nowy kompleks konferencyjno-szkoleniowy. Inwestycja polega na realizacji prac remontowych, mających na celu odrestaurowanie pałacu oraz przystosowanie go do prowadzenia działalności statutowej fundacji.

   

   

   

  W zbududowanym w typie willi podmiejskiej z 1872 r. dwukondygnacyjnym budynku o skomplikowanej bryle z wieżyczkami w narożnikach znajdą się sale konferencyjne. Jak informuje fundacja, obecnie kontynuowane są prace restauratorsko-remontowe mające na celu odrestaurowanie tego obiektu o wysokiej wartości architektonicznej stanowiącego część dziedzictwa kulturowego Kujaw oraz przystosowanie go do prowadzenia działalności statutowej.

  Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ponad 8,3 mln złotych. Fundacja Orion ma juz za sobą procedury związane z pozyskaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - w ten sposób uzyskano kwotę ponad 6 mln złotych. Decyzję o dofinansowaniu inwestycji Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyjął 11 kwietnia 2012 roku.

  źródło: www.fundacjaorion.pl