Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa

Kontakt do obiektu

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 700 os.
bankiet 400 os.
nocleg 292 os.
Widok

Warsaw Plaza Hotel już na ukończeniu

Data aktualności: 21-11-2013

 • Warsaw Plaza Hotel już na ukończeniu - Warsaw Plaza Hotel
  Już w styczniu 2014 r. w Warszawie zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. W położonym nieopodal Galerii Mokotów, Torów Wyścigów Konnych i Parku Wodnego obiekcie znajdzie się 15 sal konferencyjnych gotowych pomieścić ponad 400 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 klimatyzowanych pokoi, w tym 10 tzw. Genuine Apartments Spa, gdzie podobnie jak w luksusowych londyńskich hotelach goście będą mieli możliwość skorzystania ze spa bez konieczności wychodzenia z apartamentu.
   
  Konferencje w Warszawie na 400 osób
   
  W Warsaw Plaza Hotel organizatorzy szkoleń i konferencji będą mieli  do dyspozycji centrum konferencyjne, składające się z 15 sal. Z myślą o organizatorach kameralnych spotkań np. zarządu, rad nadzorczych, mniejszych imprez firmowych przygotowano salony konferencyjne, połączone z dwoma apartamentami. Łącznie hotel będzie w stanie zorganizować konferencje dla 430 osób. 
   
  Na wystawne bankiety i kameralne imprezy
   
  Hotelowa Restauracja Moments będzie serwowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz kulinarne ciekawostki z tak egzotycznych miejsc świata jak Indie czy Tajlandia. W lokalu będzie można organizować bankiety zasiadane i przyjęcia dla 350 - 400 osób oraz bankiety na stojąco z udziałem 600 gości. Obok lokalu znajdą się również cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy z udziałem do 30 osób. Z kolei na terenie przylegającym do hotelu będąmogły odbywać się firmowe pikniki, grille i imprezy integracyjne z udziałem do 250 osób.
   
  W ofercie Warsaw Plaza Hotel znajdą się również: wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań będą mieli równiez do swojej dyspozycji parking z 40. bezpłatnymi miejscami parkingowymi tuż przy hotelu oraz 130 miejscami w hotelowym garażu.
   

Oferty specjalne