Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa
http://www.warsawplazahotel.pl/

Kontakt do obiektu

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 700 os.
bankiet 400 os.
nocleg 292 os.
Widok

Otwarcie Warsaw Plaza Hotel przesunięte na marzec 2014 r.

Data aktualności: 24-02-2014

 • Otwarcie Warsaw Plaza Hotel przesunięte na marzec 2014 r. - Warsaw Plaza Hotel
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Ursynowie zostanie otwarty w marcu 2014 roku. Powodem opóźnienia obiektu, który miał być oddany do użytku w styczniu są przedłużające się prace wykończeniowe.
   
  Znajdujący się w sąsiedztwie kompleksu biznesowego Poleczki Business Park, na tyłach Toru Wyścigów Konnych obiekt odda do dyspozycji organizatorów spotkań 15 sal konferencyjnych, mogących pomieścić 500 osób oraz przestrzeń do organizacji imprez plenerowych z udziałem do 250 osób.
   
  Międzynarodowa kuchnia i spa w apartamentach
   
  Funkcjonująca w hotelu Restauracja Moments będzie oferowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz innych części świata. Lokal będzie w stanie obsłużyć do 400 gości, a w przypadku bankietu stojącego nawet 600. Obok restauracji znajdą się cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy. Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 pokoi, w tym 10 apartamentów. W części z nich - tzw. Genuine Apartments SPA - będzie istniała możliwość skorzystania ze SPA. W dwóch apartamentach pojawią się również salony konferencyjne.
   
  Atrakcje i udogodnienia 
   
  Atutem Warsaw Plaza Hotel ma być rozbudowane zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe. W obiekcie znajdą się wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. Hotel będzie dysponować 40 bezpłatnymi miejscami parkingowymi przy hotelu i 130 miejscami w hotelowym garażu. 
   

Oferty specjalne