Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Hueta

Słowackiego, 25-365 Kielce
www.willahueta.pl

Kontakt do obiektu

Beata Wach Manager Hotelu 882 0...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 120 os.
nocleg 22 os.
Widok

Czwarta gwiazdka dla eleganckiej Willi Hueta na eventy w Kielcach

Data aktualności: 22-12-2015

 • Czwarta gwiazdka dla eleganckiej Willi Hueta na eventy w Kielcach - Willa Hueta

  Willa Hueta mieszcząca się w zabytkowej kamienicy w Kielcach oficjalnie została obiektem czterogwiazdkowym. Oferuje eleganckie i nowoczesne sale konferencyjne oraz stylowe pokoje.


  Willa Hueta jest kameralnym, bardzo eleganckim obiektem na konferencje w centrum miasta. Swoim gościom udostępnia 12 luksusowych pokoi z dostępem do Internetu. Na eventy różnego rodzaju możemy wybierać spośród czterech w pełni wyposażonych sal. Największa jest sala Kryształowa – mierzy 187 mkw. i pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym. Mniejsza – sala Perłowa – to powierzchnia 141 mkw. dla 100 osób w tym samym ustawieniu. Sala Diamentowa mierzy 46 mkw. i pomieści 40 osób, a najmniejsza – sala Brylantowa – to miejsce na kameralne spotkania biznesowe – mierzy 16 mkw. i pomieści 10 osób. Jednak w zależności od potrzeb organizatora sale można dowolnie łączyć oraz dzielić. W hotelu znajduje się również elegancka restauracja serwująca kuchnię europejską. Goście hotelowi nie muszą martwić się o parking – czeka na nich podziemny monitorowany garaż. Willa Hueta w tym roku obchodziła swoje drugie urodziny. Teraz kolejnym powodem do świętowania jest oficjalna czwarta gwiazdka.

Oferty specjalne

 • Wieczór Andrzejkowy w Willi Hueta

  Magiczny Wieczór Andrzejkowy - 28 listopada 2015, godz. 19:00-2:00 Andrzejki tuż tuż dlatego jeżeli nie mają Państwo planów na ten dzień zachęcamy do spędzenia go na 'Magicznym Wieczorze Andrzejkowym' w Restauracji Willi Hueta, który odbędzie się 28 listopada 2015 roku w godzinach od 19:00 do 2:00....
 • Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta!

  Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwesterowy 2015/2016 w stylowych wnętrzach Hotelu Willi Hueta! W programie wieczoru: - wykwintne menu w formie bufetu szwedzkiego ( w tym 0,5 l alkoholu na parę) - atrakcyjne konkursy i nagrody dla uczestników balu oraz wybór najlepiej tańczącej pary -...