Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Z-Hotel Business & Spa

Wczasowa 25, 05-402 Otwock
www.z-hotel.com

Kontakt do obiektu

Dominika Sawicka Kierownik Działu Sprzedaży 531 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 180 os.
nocleg 122 os.
Widok

Czterogwiazdkowiec pod Warszawą zyska salę kongresową

Data aktualności: 06-10-2014

 • Czterogwiazdkowiec pod Warszawą zyska salę kongresową - Z-Hotel Business & Spa

  Wiosną 2015 r. rozpocznie się rozbudowa otwockiego Z-Hotel Business & Spa. W jej efekcie obiekt zyska nowe skrzydło, w którym pojawią się: sala bankietowo-kongresowa, strefa rozrywki oraz dodatkowe pokoje dla gości.


  Już niebawem położony kilkanaście kilometrów od Warszawy obiekt zyska dodatkową przestrzeń konferencyjną. W nowej części czterogwiazdkowego hotelu powstanie sala bankietowo-kongresowa na 300 osób z dużym foyer, która pozwoli na organizację konferencji, kongresów, koncertów i innych wydarzeń wymagających dużej powierzchni i eleganckiej oprawy. Nowością w obiekcie będzie sfera rozrywki z kręgielnią, bilardem i parkietem tanecznym. W hotelu pojawią się też dodatkowe 23 dwuosobowe pokoje dla gości. Część z nich będzie miała możliwość bezpośredniego łączenia ze sobą.

   

  Konferencje w ekologicznym obiekcie


  Podczas prac modernizacyjnych zastosowane zostaną ekologiczne materiały, które pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacyjnych hotelu. Będą to układy solarne, oświetlenie ledowe oraz pompy ciepła. Z-Hotel Business & Spa przejdzie także proces rebrandingu. - Ekologia to podstawowy wyznacznik naszego rozwoju - mówi Eugeniusz Zieliński, właściciel Z-Hotel Business & Spa. - Od dawna korzystamy z energii słonecznej. W naszej restauracji oferujemy dania powstałe z naturalnych i wyselekcjonowanych produktów, głównie polskich, a w Z-Spa postawiliśmy na naturalne i ekologiczne kosmetyki. Nasi goście, którzy bardzo poważnie traktują ekologię, doceniają takie działania - dodaje.

  Obecnie Z-Hotel Business & Spa dysponuje czterema wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 245 mkw. Klimatyzowane pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, dostęp do światła dziennego oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.
   

Oferty specjalne