Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Z-Hotel Business & Spa

Wczasowa 25, 05-402 Otwock
www.z-hotel.com

Kontakt do obiektu

Dominika Sawicka Kierownik Działu Sprzedaży 531 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 180 os.
nocleg 122 os.
Widok

Świąteczne prezenty przy firmowym stole wigilijnym w Z-Hotel

Data aktualności: 05-12-2014

 • Świąteczne prezenty przy firmowym stole wigilijnym w Z-Hotel - Z-Hotel Business & Spa

  Jeśli planujesz spotkanie firmowe dla swoich pracowników lub klientów, a masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś połączyć spotkanie z prawdziwym relaksem wybierz Z-Hotel. Hotel zaprasza na wigilie firmowe oraz oferuje specjalne pakiety spa, które świetnie nadadzą się na świąteczny upominek.

   

  Firmowe spotkania przy wigilijnym stole

   

  Malownicze położenie hotelu - zaledwie 25 km od centrum Warszawy - oraz jego przyjazne otoczenie rezerwatu przyrody gwarantuje pełen relaks, a w tym roku dodatkowo ma atrakcyjną ofertę świąteczną. Z-Hotel organizuje wigilie firmowe w cenie od 65 zł netto za osobę oraz oferuje pakiety spa doskonałe na prezent dla pracowników lub klientów. Wszystkie zabiegi w ramach pakietów wykonywane są w hotelowym Z-Spa. Pakiety mają wartość od 155 do 350 zł. Ofertę pakietów możecie pobrać w zakładce "Aktualności i oferty". Taki prezent z pewnością zostanie doceniony przez każdego pracownika czy klienta, bo czy jest coś przyjemniejszego niż relaks w profesjonalnym spa po zabieganym okresie przedświątecznym…?
  Kontakt w sprawie oferty świątecznej jest możliwy pod numerem tel. 22 778 11 42 oraz mailowo: sprzedaz@z-hotel.co

  Sale konferencyjne pod Warszawą

  Z-Hotel Business & SPA dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które można ze sobą łączyć w dowolne konfiguracje. Największa sala wynikła z połączenia pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym na 245 mkw. Oprócz typowych sal konferencyjnych, w hotelu znajduje się VIP Room mieszczący 16 osób w ustawieniu teatralnym oraz Club Room, który w tym ustawieniu pomieści 12 osób – to pomieszczenia idealne na kameralne spotkania biznesowe. Jednak są one w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny, tak jak pozostałe sale konferencyjne.  Ponadto, obiekt oferuje nocleg dla 122 osób w 50 pokojach o zróżnicowanym standardzie. W hotelu znajduje się także restauracja Werbena, która jest przystosowana do organizacji spotkań firmowych oraz rodzinnych.

Oferty specjalne