Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamecek Petrovice

Prstná 1, 735 72 Petrovice u Karviné
zamecek-petrovice.cz

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Płatek pełnomocnik 608-6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamecek Petrovice
 • ,

Zamecek Petrovice zaprasza na otwarcie Strefy Wellness

Data aktualności: 28-08-2014

 • Zamecek Petrovice zaprasza na otwarcie Strefy Wellness - Zamecek Petrovice

  Zamecek Petrovice na Śląsku Cieszyńskim zaprasza 5 września na uroczyste otwarcie Strefy Wellness. Zabytkowy zamek z XVIII w. jest przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń i firmowych eventów.

   

  W nowo otwartej Strefie Wellness znajdzie się m.in. kapsuła relaksacyjna Cloud 9. Zamecek Petrovice sale konferencyjne na śląsku konferencje w górach

  Otwarciu towarzyszyć będzie prezentacja stałej ekspozycji plenerowych dzieł artystki Blanki Matragi. Wstęp na prezentację jest wolny, rozpocznie się ona o godz. 17.00. Podczas wieczoru odbędzie się losowanie bezpłatnych karnetów wstępu do Strefy Wellness.

   

  Konferencje na Śląsku Cieszyńskim

   

  Zamecek Petrovice położony jest kilometr od granicy polsko-czeskiej, w malowniczej, górskiej okolicy. Posiada dwie sale konferencyjne, mieszczące 50 osób każda oraz salę restauracyjną, w której również można zorganizować konferencję na 100 osób lub bankiet na 80 osób. Obiekt dysponuje 12 pokojami, w których komfortowe zakwaterowanie znajdą 24 osoby. Do dyspozycji gości jest hotelowa restauracja i winiarnia, a także kręgielnia i klub fitness.