Konferencje.pl - znajdź obiekt na swoją konferencję w 3 minuty.
Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz idealne miejsce spośród prawie 3000
hoteli, ośrodków, pałaców a nawet teatrów i muzeów. Wyślij zapytanie i
otrzymaj oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Opis : GrandHotel Tiffi

GrandHotel Tiffi

GrandHotel Tiffi
Osoba kontaktowa w sprawie konferencji:
Karolina Wasiak
specjalista ds sprzedaży i marketingu
telefon: 607 039 723
e-mail: kw@tiffi.com
GrandHotel Tiffi

GrandHotel Tiffi

Lobby Bar

Lobby Bar

Strefa Wellness

Strefa Wellness

Shisha Bar

Shisha Bar

Restauracja Nenufar

Restauracja Nenufar

1 2 3 4 5

Opis : GrandHotel Tiffi

460 Największa sala konferencyjna
360 Największa sala bankietowa
460 Łączna liczba miejsc noclegowych

Lokalizacja:
Luksusowy hotel, położony w mazurskim mieście Iława nad najdłuższym jeziorem w Polsce Jeziorak, posiada 155 eleganckich pokoi z panoramicznym widokiem na jezioro i ogród, dużą śródziemnomorską restaurację Nenufar oraz nowoczesne centrum Tiffi SPA Dharma by L'Occitane z 20 gabinetami masażu inspirowanymi Ajurwedą. Hotel dysponuje również 1300 m2 powierzchni konferencyjnej, wyposażonej w najnowszej generacji sprzęt multimedialny. Sąsiedztwo mazurskich lasów, jezior oraz Wielkiej Żuławy są niewątpliwie atutem GrandHotelu Tiffi

Sale konferencyjne:
Hotel posiada 2 duże sale balowo konferencyjne o powierzchni 506 m2 i 466 m2 oraz 7 sal szkoleniowo – warsztatowych. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego

 

Pokoje:
155 Przestronnych, klimatyzowanych pokoi z oknami od podłogi do sufitu w tym 15 apartamentów – większość z zachwycającym widokiem na jezioro. W każdym pokoju wygodne podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze i rozkładana sofa Inne:
GrandHotel Tiffi to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć nie tylko na łonie przyrody ale również w luksusowym centrum SPA. 20 przestronnych gabinetów masażu w których azjatyccy trenerzy prezentują Ajurwedyjską formę relaksu, basen, sauny, fitness club to doskonałe miejsce do utrzymania w dobrej formie zarówno duszy jak i W Hotelu znajduje się również orientalny klub nocny Shisha Bar – miejsce na spotkanie integracyjne czy wieczorne spotkanie w gronie znajomych.

Data oddania do użytku: 2013-06-20
Oceń ten obiekt:
liczba ocen: 25
GrandHotel Tiffi Średnia ocena: 5 Najlepsza ocena: 5 liczba ocen: 25
  • Drukuj
  • Poleć obiekt
  • Dodaj do ulubionych

Konferencje.pl to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują obiektów konferencyjnych na szkolenia i spotkania biznesowe. Nasze katalogi online zapewniają bazę wyjątkowych sal konferencyjnych i ośrodków szkoleniowych. Skorzystaj z wyszukiwarek, żeby znaleźć odpowiednie obiekty konferencyjne w danym mieście,  województwie czy regionie.

Prawa autorskie zastrzeżone: konferencje.pl