Konferencje.pl - znajdź obiekt na swoją konferencję w 3 minuty.
Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz idealne miejsce spośród prawie 3000
hoteli, ośrodków, pałaców a nawet teatrów i muzeów. Wyślij zapytanie i
otrzymaj oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny

ul. Górki 3, 82-500 Kwidzyn

Dane kontaktowe

Podstawowe parametry
 • Konferencja os.
 • Bankiet 0 os.
 • Noclegi 0 os.
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny kwidzyn szkolenia

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny kwidzyn szkolenia

Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
Widok
Promowane obiekty w okolicy Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny
zamknij

 • Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny

  Przestrzeń na konferencje na Pomorzu

  22.11.2012

  Już w grudniu 2012 r. Kwidzyn zyska nowoczesną placówkę biznesową o kluczowej roli dla funkcjonowania lokalnego biznesu. Celem KPPT ma być przyciągnięcie innowacyjnych przedsięwzięć, rozwój przełomowych technologii oraz skupienie w jednym miejscu potencjału przedsiębiorczości, wiedzy i kapitału.

   

   

    

     W Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym na terenie ok. 2 ha powstanie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjno-Wystawiennicze o powierzchni 1,6 tys. mkw. na które złożą się biura, sale konferencyjne i szkoleniowe, budynki Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Europejskiego Centrum Energii Odnawialnych. Obiekty te zajmą około 2 hektarów, a na całym tym terenie będzie istniał bezprzewodowy dostęp do internetu. Na pozostałych 17 ha powstaną obiekty przedsiębiorstw wywodzących się spoza Parku, oraz firm, które były wcześniej lokatorami Inkubatora Przedsiębiorczości. Park ma oferować powierzchnię do prowadzenia działalności biurowej, biurowo-usługowej, produkcyjnej i magazynowej na korzystnych warunkach dla nowopowstających i rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Placówka zajmie się także profesjonalnym doradztwem i będzie organizowała konferencje, szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i zarządzania firmą.

  Koszt realizacji inwestycji to około 40 mln złotych. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pn. „Utworzenie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego z  centrum energii odnawialnej” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

  Szczegółowe informacje na temat oferty KPPT są udzielane pod numerem telefonu 55 279 70 79 oraz po przesłaniu e-maila na adres kppt@kppt.pl.

  źródło: www.kppt.pl

  lista aktualności

Oferty specjalne

Konferencje.pl to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują obiektów konferencyjnych na szkolenia i spotkania biznesowe. Nasze katalogi online zapewniają bazę wyjątkowych sal konferencyjnych i ośrodków szkoleniowych. Skorzystaj z wyszukiwarek, żeby znaleźć odpowiednie obiekty konferencyjne w danym mieście,  województwie czy regionie.

Prawa autorskie zastrzeżone: konferencje.pl