Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Chartery Samolotów

Usługa dodana przez:

Ad Astra Executive Charter

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Łopuszańska 32
02-220 Warszawa
Kontakt:
Telefon: 60 242 32 23
Fax: 22 861 51 60
E-mail :
www: http://aam.com.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Dysponujemy flotą samolotów luksusowo wyposażonych posiadamy między innymi:

  • Samolot Beechcraft King Air 200GT, o znakach rejestracyjnych SP-DSA, to luksusowo wyposażony dwusilnikowy samolot o napędzie turbinowym. Dysponuje siedmioma miejscami pasażerskim w standardzie VIP oraz lukiem bagażowym usytuowanym w tylnej części kabiny pasażerskiej. Doskonałe wyposażenie tego samolotu dopuszcza wykonywanie lotów tym samolotem w załodze jednoosobowej. W przypadku dłuższych lotów załoga uzupełniana jest o pierwszego oficera (drugi pilot).
  • Samolot Beechcraft King Air C90 GT, o znakach rejestracyjnych SP-MMS to luksusowa maszyna najnowszej generacji. Przestronne wnętrze i wygodny rozkład kabiny to gwarancja komfortowej podróży bliskiego i średniego zasięgu.
  • Samolot Beechcraft Baron G58 o znakach rejestracyjnych SP-MAP to pierwsza tego typu maszyna w Europie używana do komercyjnego przewozu pasażerów. Nowe wygodne wnętrze, świetne osiągi, a przede wszystkim atrakcyjna cena, czynią z niego doskonały środek transportu zarówno w podróży służbowej, jak prywatnej.
  • Cessna C182T to idealne rozwiązanie dla Klientów , którzy podróżują często , potrzebują dotrzeć na nawet bardzo małe lotniska, jednocześnie cenią sobie dobrą jakość za przystępną cenę.

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: