Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Identyfikatory

Usługa dodana przez:

Fulserv

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Mickiewicza 29
05-075 Wesoła k/Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 398 06 01
Fax: 22 398 06 04
E-mail :
www: http://www.identyfikatory.media.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Prawidłowe zabezpieczenie imprez masowych jest nie tylko koniecznością, ale przede wszystkim ułatwia pracę organizatorom imprezy. Identyfikatory oferowane przez firmę FULSERV są skuteczne nie tylko dlatego, że mogą być ze zdjęciem, ale także dlatego, że mogą być zindywidualizowane dla każdej akredytowanej osoby.

Dlaczego Identyfikatory ze zdjęciem?

Tylko Identyfikatory ze zdjęciem zapewniają skuteczną identyfikację posiadacza identyfikatora, uniemożliwiają wymianę identyfikatorów miedzy użytkownikami, a także przekazywanie identyfikatorów osobom nieakredytowanym. Zdjęcia wykonywane są na bieżąco co powoduje, że są one identyczne z wizerunkiem osoby akredytowanej. Tylko na identyfikatorach firmy FULSERV zdjęcia są wysokiej jakości i nie posiadają tła, dzięki czemu sylwetka jest duża i łatwa do rozpoznania z odległości nawet 10 metrów !

Nasze identyfikatory są drukowane na papierze i laminowane na gorąco w folii 2x250mic, dzięki czemu są grubsze i sztywniejsze od karty plastikowej. Czas wyprodukowania jednego identyfikatora podczas imprezy nie przekracza 3 minut: rejestracja osoby akredytowanej, zrobienie zdjęcia, produkcja identyfikatora, wydanie. Podczas imprezy produkujemy identyfikatory taśmowo i w podstawowej konfiguracji wydajemy identyfikator maksymalnie co jedną minutę .

   

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez masowych. Dotychczas obsługiwaliśmy festiwale, koncerty i imprezy sportowe. Przez ten okres stworzyliśmy profesjonalny, autorski system spełniający najwyższe wymagania zarówno od strony poziomu personalizacji jak i grafiki.

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: