Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Monitorowanie ruchu uczestników

Usługa dodana przez:

Infrared Group

Region: Dolny Śląsk
Miejsce świadczenia:
ul. Plac Solny 6/7a lok.4
50-061 Wrocław
woj. dolnośląskie
Kontakt:
Telefon: 71 344 25 65
Fax: 22 488 12 22
E-mail :
www: http://rfidconf.com

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Celem jest pomiar aktywności uczestników w trakcie konferencji, ich segmentacja oraz ocena popularności warsztatów, wykładów i sesji satelitarnych...

Każdy z uczestników otrzymuje klasyczną etykietę konferencyjną z imieniem i nazwiskiem. W jej środku umieszczony jest czip RFID, który pozwala na bezdotykową identyfikację osoby.

 

System RFIDconf zbiera informacje o pojawieniu się osoby we wcześniej określonych lokalizacjach (sale wykładowe, stoiska targowe, foyer, sesje satelitarne, recepcja konferencji). Czujniki RFID rozmieszczane są w miejscach skupiających uczestników tj. drzwi do sal, standy na stoiskach itd. Dane są przetwarzane przez czujniki i rejestrowane w centralnym systemie. Informacje są natychmiast dostępne i mogą być na bieżąco wykorzystywane do interakcji z uczestnikami.

 

Raport ze spotkania dostępny jest w formie mapy aktywności. Dla każdej lokalizacji widoczne jest zestawienie odwiedzających je osób, czas oraz średnia długość wizyty. 

Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia szczegółowego zestawienia zachowań wybranych uczestników z informacją o lokalizacjach, jakie odwiedzili.

 

Na podstawie zebranych danych określane są schematy zachowań uczestników i tworzona segmentacja. Zebrane informacje o zachowaniach uczestników można łatwo połączyć z wcześniej znanymi cechami uczestników (np. branża, stanowisko, wiek).

 

http://rfidconf.com/pl

 

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: