Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Pakiet Eventowy

Usługa dodana przez:

MAKonLine Sp. z o.o.

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Al. Słowiańska 20 lok.8
01-695 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 22 832 11 89

E-mail :
www: http://www.makonline.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


PAKIET EVENTOWY Program ubezpieczenia Wszystkich Ryzyk Organizacji Imprez znajduje się na platformie internetowej, która pozwala Państwu:

Zawrzeć ubezpieczenie dla dowolnej imprezy on-line

▐ W dowolnej chwili samodzielnie policzyć składkę ubezpieczeniową dla danej imprezy co może być przydatne na etapie tworzenia budżetu: policz składkę on-line

▐ Zapoznać się z Ogólnymi Warunkami naszego ubezpieczenia, które napisane są w bardzo przejrzysty i zrozumiały dla każdego sposób. Nasze warunki opierają się na konstrukcji krótkich zdań, które określają: „co jest ubezpieczone” i „co nie jest ubezpieczone.” NA

 

CZYM POLEGA TO UBEZPIECZENIE?

▐ Ubezpieczone są wszystkie elementy ryzyka związane z organizacją imprez, konkursów, promocji oraz koszty ewentualnego odwołania lub zmiany terminu w przypadku szkody.

▐ Ubezpieczenie imprez zawierane jest w systemie pakietowym i obejmuje swym zakresem wszelkie niezbędne ryzyka / elementy występujące przy i podczas organizacji imprezy.

▐ Limity na poszczególne ryzyka są stałe z wyjątkiem ryzyka odwołania imprezy lub ryzyka niepojawienia się „gwiazdy”.

▐ Na cenę ubezpieczenia mają wpływ następujące czynniki: ― Rodzaj imprezy ― Wartość budżetu ― Wielkość imprezy ― Czy są ubezpieczone ryzyka: odwołania imprezy, niepojawienia się gwiazdy, odwołania ze względu na złą pogodę. Wszystkie pozostałe elementy zakresu pokrycia zawsze się zawierają w tej cenie.

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: