Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

TRIAS Stałe Instalacje Audiowizualne

Usługa dodana przez:

TRIAS S.A.

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Kabaretowa 21
01-942 Warszawa
Kontakt:
Telefon: 60 948 95 24

E-mail :
www: http://www.avi.trias.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Dynamiczny rozwój technologii przekazu informacji wpływa na coraz większe możliwości wykorzystanie środków audiowizualnych w biznesie.

Zaawansowane technologie umożliwiają efektywne prowadzenie spotkań i konferencji, w tym wideokonferencji nawet na duże odległości, na najwyższym światowym poziomie. Obecnie odpowiednio zaprojektowana i wyposażona sala konferencyjno-szkoleniowa stanowi ogólnie przyjęty kanon w środowisku biznesowym.

Co więcej instalacje audiowizualne świetnie sprawdzają się jako nośniki informacji i prezentacji treści zastępując tradycyjne tablice ogłoszeń czy gabloty. Mogą również służyć jako dodatkowy element dekoracyjny podkreślający nowoczesny charakter wnętrza.

Zaawansowane technologie stały się niezbędnym elementem nowoczesnej dydaktyki. Zintegrowane zestawy audiowizualne wprowadzane są do procesu nauczania w szkołach i innych instytucjach zajmujących się kształceniem.

Funkcjonalność i mnogość rozwiązań interaktywnych jakie oferują współczesne multimedia, pozwala na zastosowanie różnorodnych metod nauczania, w rezultacie znacząco go ułatwiając i uatrakcyjniając.

Aule wykładowe najnowocześniejszych uczelni już nie mogą funkcjonować bez wyposażenia w takie elementy multimedialnego wyposażenia jak nagłośnienie, obrazowanie przygotowanego wykładu na dużym, multimedialnym ekranie.

Aby ułatwić obsługę takich sal wykładowych bardzo często konieczne jest stosowanie zintegrowanego centralnego sterowania urządzeniami o intuicyjnej funkcjonalności. Niezbędne jest również, aby nadać im najnowocześniejszą funkcjonalność, wyposażanie w multimedia sal lekcyjnych w szkołach kształcenia podstawowego. Również umożliwienie przekazu informacji edukacyjnej na duże odległości jest przedmiotem zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań multimedialnych.

 

Oferujemy pomoc na każdym etapie instalacji: od ideii do realizacji.

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: