Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Wyjazdy integracyjne

Usługa dodana przez:

Skill Events

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Batorego 16 lok.122
02-591 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

E-mail :
www: http://skillevents.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Aby zintegrować grupy osób i stworzyć między nimi poczucie zbiorowości osoby te muszą wspólnie doświadczyć przeżyć w nietypowych, często extremalnych warunkach i w niecodziennych dla siebie sytuacjach.

Proponujemy Państwu organizację zajęć integracyjnych podczas których uczestnicy będą mogli poznać się lepiej zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej, a tym samym umocnić więzi interpersonalne. Dzięki zmianie otoczenia i stawiania przed uczestnikami zadań tak różnych od ich codziennych obowiązków, zajęcia, które prowadzimy, pozwalają integrować zespoły, wyłaniać liderów, uczyć pracy zespołowej.

Dzięki swej atrakcyjności są powszechnie stosowaną formą nagrody lub motywacji dla pracowników. Szeroki wachlarz programów, niebanalne scenariusze gier terenowych oraz bogata gama atrakcji pozwalają nam dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie podczas wyjazdu gier scenariuszowych pozwoli na stworzenie programu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników jako integrująca uczestników przygoda oparta na nauce przez doświadczenie. W połączeniu ze szczyptą wyobraźni, w zależności od wybranego scenariusza możecie Państwo przenieść się do czasów prehistorycznych, historycznych, bądź ocalić świat przed zagrażającą mu inwazją kosmitów. Możecie również znaleźć się z daleka od cywilizacji, gdzie w ekstremalnych warunkach będziecie mogli pokonywać survivalowe przeszkody.

<
<

  • Drukuj
  • Poleć usługę