Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Wynajem Autokarów

Usługa dodana przez:

Emka - Trans Sp. z o.o.

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Żyrardowska 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki
woj. mazowieckie
Kontakt:

E-mail :
www: http://www.emkatrans.com.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Posiadamy pełne uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego, świadczy o tym posiadany przez nas Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych. Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Nasz nowoczesny tabor, profesjonalni kierowcy sprostają wymaganiom każdego klienta, sprawią że podróż będzie przyjemnością niezależnie od wyznaczonego celu podróży. Współpracując z nami już nigdy nie będziecie mieli Państwo problemu ze zbyt duża ilością pasażerów. Nasze autokary pozwolą Państwu przewieść jednorazowo od 55 do 67 osób, na pokładzie jednego autokaru. Do dyspozycji naszych klientów gotowi jesteśmy udostępnić luksusowe autokary marki Scania Irizar (2001-2006) z ilością miejsc dla pasażerów 49-55-67. Każdy z autokarów posiada najwyższy standard wyposażenia:

klimatyzacja
DVD / VHS / dwa monitory
barek / lodówka
WC
wygodne lotnicze fotele rozsuwane na boki
profesjonalne nagłośnienie wnętrza audio (mikrofon dla pilota)

Mamy zawsze na względzie wszystkie warunki i wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.
Gwarantujemy pełną niezawodność taboru, profesjonalizm i dyspozycyjność naszego personelu. W związku z przyjęciem Polski do krajów Unii Europejskiej nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych międzynarodowych klientów. Posiadając wszelkie niezbędne zezwolenia do międzynarodowych przewozów pasażerskich jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z krajów EU.

Poleć usługę:
Napisz komentarz na Facebooku: