Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Wynajem IT i multimediów - laptopy, serwery, tablety, projektory, telewizory, nagłośnienie

Usługa dodana przez:

Wypozyczenia.com

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Al. Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
Telefon: 0 801 009 479

E-mail :
www: http://www.wypozyczenia.com

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Komputery przenośnie są najczęściej wypożyczanym sprzętem multimedialnym. W związku z tym, aby zminimalizować Państwa koszty możemy je zaproponować w trzech różnych konfiguracjach. Economy – jeżeli sprzęt ma spełniać podstawowe funkcje np. nauka obsługi komputera, Standard – do większości zastosowań o optymalnych parametrach np. arkusz kalkulacyjny oraz Professional – do bardziej wymagających projektów np. drobne prace graficzne, gry.
Każdego laptopa możemy skonfigurować tak, aby jak najlepiej spełniał swoja rolę oraz na życzenie klienta zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

Jeżeli laptopy mają służyć jedynie jako nośnik prezentacji to proponujemy wypożyczenie tabletów. Małe, poręczne urządzenia wyposażone w modem 3G i WiFi z powiedzeniem zastąpią laptopy przy niewielkich prezentacjach czy pokazach produktowych.
Komputery stacjonarne są dobrym rozwiązaniem jeżeli potrzebują Państwo sprzęt skonfigurowany wg. Państwa potrzeb, a mobilność nie odgrywa głównej roli. Komputery wypożyczamy z myszką i klawiaturą. Jeśli nie posiadają Państwo własnego monitora to również możemy go wypożyczyć razem z komputerem.

Do laptopów jak i komputerów PC możemy zaproponować dodatkowe urządzenia peryferyjne – słuchawki z mikrofonem, głośniki komputerowe oraz drukarki. Wypożyczane u nas drukarki są laserowe w wersji czarno białej i kolorowej. Nasze podstawowe drukarki są małe i ekonomiczne, polecane głównie tam, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na zainstalowanie sprzętu. Dla bardziej rozbudowanych projektów proponujemy większe, ale nadal wydajne urządzenia wielofunkcyjne – oprócz drukarki posiadają skaner oraz faks. W każdej drukarce jest już toner, więc nie muszą Państwo dodatkowo tracić czasu na ich zakup. Jeżeli projekt przewiduje większe zużycie tonera i wydaje się Państwu, że jeden może nie wystarczyć to do zamówienia dodamy zapasowe. Na zamówienie możemy również dostarczyć papier do drukarek.

Nasza firma oferuje również wynajem projektorów multimedialnych. W naszej ofercie posiadamy projektory od 2000 ANSI z wbudowanymi oraz wymiennymi soczewkami. Do każdego projektora możemy zaproponować odpowiedni ekran projekcyjny. Mamy mniejsze ekrany na trójnogu oraz większe ramowe – idealne do projekcji zarówno przedniej jak i tylnej. Jeśli planują Państwo prezentację materiału, gdzie nagrany jest dźwięk, pomożemy również dobrać nagłośnienie. W ofercie wypożyczeń posiadamy słabsze zestawy nagłaśniające na małe, kameralne eventy oraz zestawy o dużej mocy na większe imprezy.

W naszej ofercie znajduje się również wynajem telewizorów plazmowych, LED oraz LCD. Posiadamy telewizory od 32” do 62”. Każdy wypożyczany telewizor posiada w zestawie regulowany statyw, dzięki któremu można umieścić ekran w dowolnym miejscu i dostosować wysokość montażu w zależności od potrzeb.

Jeśli chcieliby Państwo mieć pewność, że wypożyczony sprzęt zostanie odpowiednio podłączony i będzie działał poprawnie oferujemy również pomoc techniczną. W zależności od potrzeb może to być jedna, dwie osoby lub nawet kilka osób, które zajmą się obsługą techniczną Państwa wydarzenia.
Na życzenie klienta możemy również wypożyczyć profesjonalną kamerę wideo, czytniki kodów kreskowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu czy oświetlenie.

<
<

  • Drukuj
  • Poleć usługę