Usługi konferencyjne.
Skorzystaj z naszego katalogu usług, które stanowią podstawę udanej konferencji!
W ofercie, między innymi, transport i rejestracja gości, catering, scenografia i hostessy.
Sprawdź!

Zabezpiezcenie Imprez Masowych

Usługa dodana przez:

Agencja Ochrony Zubrzycki

Region: Mazowsze
Miejsce świadczenia:
ul. Łucka 18 lok. 1701 A
00-845 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

E-mail :
www: http://www.zubrzycki.com.pl

Kategorie:
Widok

Opis uslugi:


Imprezy Masowe to nasza specjalność. Zabezpieczamy imprezy plenerowe (koncerty, zawody sportowe, pikniki, festyny), konferencje, bankiety, a nawet uroczystości religijne. Mieliśmy zaszczyt współorganizować pielgrzymkę Papieża Jana Pawła II do Polski oraz wizyty Prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona i Przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Juana Antonia Samarancha. Zaangażowano nas także do ochrony programu telewizyjnego Big Brother (II i III edycja). Zawarliśmy kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na ochronę wszystkich meczów polskiej reprezentacji piłkarskiej.

 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Są to między innymi bramki pirotechniczneręczne wykrywacze metali, a ponieważ prawo zobowiązuje organizatorów imprez masowych do rejestrowania ich przebiegu oraz do kontrolowania ich liczby uczestników , także urządzenia liczące uczestników imprez oraz mobilny system kamer wideo.

Jako jedyna z nielicznych agencji ochrony w Warszawie, posiadamy, stosujemy i wypożyczamy bariery zaporowe. Podobne ma jedynie Policja, jednak nie w tak dużej ilości (1,5 tysiące metrów bieżących) jak nasza agencja. Są to bariery:

 • lekkie czyli zachodnioeuropejskie - (fot. 2)
  stosowane na obrzeżach imprez (przy parkingach, ścieżkach, dojazdach) oraz do zabezpieczania uroczystości powitalnych, promocji bankietów
 • średnie, czyli policyjne (fot. 3)
  używane m.in. do sektorowania publiczności
 • ciężkie (fot. 4) - jedyne w kraju.
  używane w miejscach, gdzie napór tłumu jest największy, np. pod sceną. Cechuje je niezwykle wysoka odporność na nacisk tłumu. Dzięki specjalnym stopniom umożliwiają lustrację tłumu, wychwytywanie i wyciąganie osób omdlałych. Bariery ciężkie stosuje się do zabezpieczania imprez halowych, plenerowych - wszędzie, gdzie jest przewidziana bardzo duża liczba uczestników.
Bariery można łatwo i szybko łączyć pod dowolnym kątem i w dowolnych ilościach. Stąd możliwe jest ich stosowanie w różnych warunkach, bez względu na ukształtowania terenu.

     

Zasady wynajmu:

 • bez obsługi
 • z obsługą (pobranie z magazynu, przewiezienie, rozładowanie, montaż i demontaż, załadowanie, przewiezienie do magazynu)

<
<

 • Drukuj
 • Poleć usługę