Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ciekawostka ze świata Hotel w Abu Dhabi kusi gości złotem.


14.05.2010

Dystrybutor napojów czy słodyczy zainstalowany w hotelach nikogo nie dziwi. Zaskoczeniem okazał się dystrybutor sztabek złota, który zamontowano w jednym z najbardziej eksluzywnych hoteli świata - Emirates Palace w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W automacie można kupić złoto w dowolnej postaci . Do wyboru jest 320 różnych form - od dziesięciogramowych sztabek począwszy na złotych monetach kończąc. W planach jest też sztabka z logo Emirates Palace.

Pomysłodawcą jest twórca marki „Gold to Go” (Złoto na wynos) – Thomas Geissler, niemiecki przedsiębiorca. Z Niemiec także importowany jest ten cenny kruszec.
Tam również po raz pierwszy pojawiły się tego typu eksluzywne automaty, jednak to Emiraty Arabskie wybrano na miejsce ich debiutu ze względu na duży popyt na złoto.

Aby cena złota zgadzała się z rynkami na świecie – jest stale monitorowana i aktualizowana automatycznie co 10 minut. Na chwilę obecną automat przyjmuje jedynie lokalną walutę (Dirhama), ale już wkrótce akceptowane będą również karty kredytowe.źródło: http://www.breakingtravelnews.com

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne