Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grecka turystyka uratowana? Anglicy mają lekarstwo na kryzys.


19.05.2010

Na ratunek sektorowi turystycznemu w Grecji przyszła londyńska firma SoMaFusion, specjalizująca się w szeroko zakrojonych działaniach z obszaru komunikacji.

 


Branża turystyczna w Grecji, a także w każdym innym kraju, który wydaje się podupadać w obliczu negatywnych politycznych i finansowych relacji, jest na drodze, z której może jeszcze zawrócić i stworzyć dla siebie solidne filary dalszego rozwoju – nawet w czasach kryzysu.

Elastyczność i innowacyjność to cechy, które mogą złagodzić pejoratywne wrażenie i poprowadzić biznes hotelarski do przejęcia kontroli nad strategią i sposobem komunikacji z podróżnymi.

Takie rozwiązanie proponuje właśnie w swoim najnowszym raporcie firma SoMAFusion.
Dokument ten jest rozpowszeczniany przez Internet i ma na celu informowanie i wspieranie osób zaangażowanych w turystykę -  szczególnie w czasach, gdy media na całym świecie wystawiają Grecji negatywne opinie.

Dokument zatytułowany „Polityka i komunikacja kryzysowa dla sektora hotelarskiego” zawiera streszczenie polityki i strategii komunikacji, która powinna być stosowana i wdrażana przez ten sektor, tak, by można było kontynuować rozwój i dobrze prosperować, poprzez inwestowanie w działania strategiczne, analizy a także osobistą komunikację.


Każda firma powinna indywidulanie pokazać swoim klientom pozytywną stronę wakacji w Grecji, aby zmienić nastawienie podróżnych do tego pięknego i słonecznego kraju.

Dokument dostępny jest na stronie: http://www.somafusion.com/synthesis/hospitality-policy-crisis-communications/


źródło: na podstawie  http://www.somafusion.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne