Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Serwis konferencje.pl wystartował w nowej wersji

30.10.2009

Po wielu miesiącach uruchomiliśmy nowy, mocno rozbudowany serwis konferencje.pl. Oficjalna premiera odbędzie się na targach BTF 04.11.2009.

 

Nowości jest wiele - serwis pracuje na nowym silniku (co ciekawe, na tym samym, na którym powstał serwis Prezydenta Rzeczpospolitej - prezydent.pl :!) ma całkiem nową szatę graficzną i 4 nowe wyszukiwarki: atrakcji, usług, produktów i firm konferencyjnych. Teraz, obiekty konferencyjne mogą zostać znalezione nie tylko poprzez sale konferencyjne ale też dodatkowe atrakcje i usługi, które mogą zaoferować organizatorom konferencji. Myślimy, że zmiana jest rewolucyjna i zmobilizuje właścicieli obiektów do poszerzania i uatrakcyjniania swojej oferty.

 

Firmom i podwykonawcom z naszej branży umożliwiamy zaprezentowanie swoich usług, produktów i atrakcji. Staraliśmy się stworzyć serwis, w którym użytkownicy nie znajdą kolejnego katalogu teleadresowego, ale konkretne oferty i pomysły, którymi będą się mogli zainspirować i wykorzystać w trakcie organizowanych przez siebie spotkań.

 

W serwisie jest jeszcze wiele do zrobieniai liczymy, że przyłączycie się do jego poprawy. Wśród osób, które prześlą nam swoje uwagi, rozlosujemy cenne nagrody, między innymi weekend dla dwojga w luksusowym hotelu SPA!

 

Mamy nadzieję, że nowy serwis Wam się spodoba i będzie użytecznym narzędziem w pracy.

 

W imieniu zespołu konferencje.pl,

Michał Stradomski

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne