Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Starwood Hotels&Resorts w Polsce ma nową regionalną dyrektor ds. sprzedaży i marketingu


27.09.2010

Natascha Mauthner objęła stanowisko regionalnej dyrektor ds. sprzedaży i marketingu sieci Starwood Hotels & Resorts na Polskę, w skład której wchodzą hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol.
 

Do kluczowych obowiązków Nataschy będzie należała koordynacja działań sprzedażowo - marketingowych sześciu obiektów sieci w Polsce oraz stworzenie strategii zwiększającej udział sieci na rynku polskim. 

Natascha Mauthner ma ponad szesnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte
w pięciogwiazdkowych hotelach w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, np. w hotelu Sheraton w Pekinie, czy Le Meridien Villon Resort & Convention Centre. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z hotelarstwem.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu sieci Starwood w Polsce przede wszystkim ze względu na tak dynamiczne środowisko biznesowe. Moim osobistym celem jest dalsze zwiększanie udziału w rynku naszej sieci oraz wzrost międzynarodowego popytu na Polskę, jako atrakcyjnego miejsca do organizacji konferencji i spotkań – powiedziała Natascha Mauthner.


Natascha Mauthner jest absolwentką Krems College of Tourism and Hospitality na kierunku turystyka oraz studiów MBA Uniwersytetu w Liverpoolu. Natascha jest Austriaczką, mówi płynnie po niemiecku, angielsku, francusku i niderlandzku. W wolnym czasie lubi odwiedzać restauracje, podróżować oraz grać w golfa.
Sieć Starwood Hotels & Resorts posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.
 

 

źródło: www.starwoodhotels.com (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne