Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Sukces KONFErejsu w Mikołajkach: ponad 300 uczestników w hotelu Gołębiewski


Sukces KONFErejsu w Mikołajkach: ponad 300 uczestników w hotelu Gołębiewski

Sukces KONFErejsu w Mikołajkach: ponad 300 uczestników w hotelu Gołębiewski Na zdjęciu: KONFErejs w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach

W dniach 14-16 czerwca 2024 roku Hotel Gołębiewski w Mikołajkach gościł wyjątkowe wydarzenie w branży MICE – KONFErejs 2024. Wydarzenie, objęte patronatem Ministerstwa Turystyki i Sportu, przyciągnęło ponad 300 profesjonalistów z agencji eventowych oraz organizatorów wydarzeń. Konferencje.pl były patronem medialnym spotkania.

Dwudniowy branżowy event w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbywał się pod hasłem „Nabieramy wiatru w żagle!”. Podczas spotkania nad malowniczym jeziorem Tałty zaproszeni goście - przedstawiciele branży MICE oraz klienci - mogli lepiej poznać ofertę sieci hoteli Gołębiewski oraz walory miejsca niezwykle ważnego tak dla polskiego rynku turystycznego, jak i dla Warmii i Mazur.

KonfeRejs Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 2024

Uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać wykładu motywacyjnego Tomasza Kammela czy debaty poprowadzonej przez podróżnika Roberta Szulca. Eksperci rozmawiali także o aktualnych wyzwaniach eventowców, o zmianie ich oczekiwań w ciągu ostatnich lat. Poruszyli również tak popularne ostatnio kwestie polityki ESG w kontekście branży turystycznej. Mistrz szachowy, Michał Kanarkiewicz, podpowiadał, jak zadbać o własną energię i dobrostan, aby móc później efektywnie motywować zespół. Było merytorycznie, mądrze, interesująco i energetycznie.

KonfeRejs w Hotelu Gołębiewski Mikołajki

Rozrywkowa część spotkania była bogata w rejsy, zabawy integracyjne i niezapomniane imprezy taneczne, m.in. przy muzyce grupy Dance and Exclusive Concept. Podczas wieczoru można było podziwiać także występy aktora Marka Kaliszuka oraz grupy tanecznej VOLT.

KonfeRejs Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 2024 rejs statkiem

KonfeRejs Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 2024 koncert

Jesteśmy niezwykle zaskoczeni i jednocześnie wdzięczni za taką frekwencję – 300 gości przerosło nasze oczekiwania! Był to nowy projekt, który realizowaliśmy z zespołem, i cieszymy się, że spotkał się z tak dużym zainteresowaniem – podsumowuje Marta Masłowska, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji.

KonfeRejs Hotel Gołębiewski w Mikołajkach 2024

KonfeRejs w Hotelu Gołębiewski Mikołajki bankiet